Цілий комплекс відновлювальних заходів дає максимально позитивний результат як у дітей ДЦП, так і людям, які перенесли інсульт.

Масаж та ЛФК для дітей з ДЦПДля дітей ДЦП пропонується сталість лікувальної фізкультури та масажу. Складаються індивідуальні програми та комплекс вправ, спрямованих на лікування та реабілітацію проблем, пов'язаних з хребтом та порушенням опорно-рухового апарату (ДЦП, посттравматичний синдром) та на відновлення та зміцнення всього організму.

Фізичні вправи, які застосовуються з лікувальною метою, є провідним засобом лікувальної фізичної культури, включаючи різні їх види.

Гімнастичні вправи складаються із збалансованих поєднань різних рухів та навантажень, що відповідають вирішенню певного завдання.

Пасивні вправи включають рухи з переміщенням різних частин тіла хворого на зусилля провідного заняття.

Рефлекторні вправи здійснюються за допомогою неодноразових подразнень певних рефлексогенних зон, викликаючи у відповідь відповідну рухову реакцію.

Активні гімнастичні вправи включають спеціально підібрані різні поєднання рухів, що виконуються хворим самостійно.

Вправи на розслаблення м'язів сприяють відновленню еластичності тканин. Тим самим полегшуючи відновлення рухливості у суглобах.

Дихальні вправи спрямовані на відновлення нормального акту дихання у спокої, а також при поєднанні з різними рухами та діями.

Силові та швидкісно-силові вправи у статичній напрузі спрямовані на регуляцію м'язових скорочень, на сприяння відновленню рухливості у суглобах та опороспроможності, поліпшенню обмінних процесів у м'язах, наростання м'язової маси.

Коригуючі гімнастичні вправи сприяють виправленню порочних поз та деформацій.

Вправи на координацію рухів застосовуються при дитячому церебральному паралічі для відновлення основ управління рухами.

Вправи у рівновазі сприяють поліпшенню координованих рухів. Вихованню правильної постави, виробленню багатьох рухових навичок, тренуванню та нормалізації функцій вестибулярного аналізатора.

Спортивні вправи застосовуються у лікувальній фізкультурі. Вони є одним із засобів створення позитивних емоцій, зміцнення волі та настрою на досягнення поставленої мети, відновлення та загартовування організму хворих.

Основною метою заняття фізичною культурою є сприяння відновленню порушених рухових функцій. Фізичні вправи підвищують рухливість нервових процесів, виявляють елементи пристосувальних реакцій, формування оптимальних рухових стереотипів. Лікувальні заходи спрямовані на зниження підвищеного тонусу напружених м'язів, відновлення рухів ослаблених м'язових груп.

Надаємо послуги при:

Патологічні постави
Сколіоз, кіфоз
Недостатній фізичний розвиток у дітей
Лікувальний масаж
ЛФК для дітей ДЦП
Реабілітація після травм (дорослі та діти)
Реабілітація після інсульту.
Масаж

Лікувальна фізкультура при паталогіях у поставіДитина – це радість, надія та щастя батьків. Як хочеться бачити свого малюка здоровим, міцним, сильним!
Робота з немовлятами. З різними фізичними порушеннями. Масаж.
Лікувальна фізкультура із дітьми ДЦП від народження. Масаж.

Фізкультура з дітьми з недостатнім фізичним розвитком.

Діти та дорослі: остеохондроз, сколіоз, плоскостопість, зайва вага, грижі.

Як виявити сколіоз, не відвідуючи лікаря? Діагноз сколіозу можуть запідозрити під час огляду ззаду з боку спини, у положенні стоячи. Привертає увагу при огляді викривлення осі хребта. Якщо помітили якусь невідповідність, одразу приймайте правильне рішення. Крім цього, ранні ознаки сколіозу можуть бути у вигляді асиметричних розташування частин тулуба: надпліч (опущено або подовжено), лопаток (розташовані на різній висоті і стоять на різних рівнях від хребта), трикутників талії (утворюються вільним звисанням руки і бічним контуром) . Порада: займайтеся з дітьми до виявлення викривлення хребта з метою профілактики.

Реабілітація після інсульту. Виїзд додому.

Реабілітація та відновлення, масажі після травм та операцій.

Розробка суглобів після операції та зняття гіпсу. Відновлювальні масажі.

Уся робота в індивідуальному порядку. Добірка програм для кожного.

Робота на профілакторі Євмінова.

Сколіоз вправи

ЛФК - вправи при сколіозі1 вправу. Сядьте на підлогу та випряміть ноги. Руки покладіть на коліна. Піднімання рук супроводжуйте відхиленням корпусу назад, опускання рук – уперед. Повторіть вправу 5 разів.

2 вправу. Ляжте на живіт так, щоб чоло торкнулося підлоги. Розслабтеся. Повільно відхиляйте назад голову зусиллям м'язів спини. Потім вмикайте у процес підйому тулуба руки. Потім поволі опустіть тіло на підлогу. Повторіть вправу 2-3 рази.

3 вправу. Лежачи на животі, постарайтеся руками схопитися за стопи і з'єднайте п'яти разом. Потім постарайтеся підняти корпус вгору і підтягніть догори та ноги. Повторіть 2 рази.

4 вправу. Ляжте на спину. Покладіть обидві долоні на підлогу і напружте плече і починайте підтягувати коліна до живота до тих пір, поки вони не виявляться під прямим кутом до підлоги, а потім випряміть ноги і закиньте їх за голову (лише робіть це акуратно і після консультації лікаря). Поверніться у вихідне положення, повторіть вправу 2-3 рази.

5 вправу. Стоячи витягніть руки перед собою і нахилиться вперед. Намагайтеся не згинати ноги в колінах. Візьміть руки в замок за колінами і притисніть до них лобом. Потім повільно випряміть корпус. Повторіть вправу 4 рази.

6 вправу. Сидячи на підлозі зі схрещеними ногами, візьміть руки в замок за спиною. Хребет тримайте прямо та повільно піднімайте випрямлені руки за спиною настільки, наскільки можете.

Лікувальна фізкультура та масаж як ефективні засоби у боротьбі з хворобою Паркінсона

Масаж та лікувальна фізкультура, як засоби боротьби з хворобою ПаркінсонаХвороба Паркінсона - це самостійна недуга, яка з'являється сама по собі. Вона не викликається генетичними порушеннями чи іншими захворюваннями.

Розвивається повільно, це є прогресуючим хронічним захворюванням, що має неврологічний характер. Захворювання властиве особам старшої вікової групи. Всі знають, що при ранній діагностиці та своєчасно вжитих заходів, можна досягти не тільки хороших результатів та покращити якість життя людини, а й призупинити її розвиток. Паркінсон не є винятком. В останні роки стала часто стикатися з людьми, яким потрібна допомога у боротьбі зі страшною хворобою Паркінсона. Пацієнти розгублені і не володіють інформацією, а лікарі у свою чергу не завжди думають про те, щоб відправити людину на лікувальну фізкультуру та масаж, які просто необхідні у боротьбі з цією недугою.

Бачачи перелякані обличчя пацієнтів, вислуховуючи розповіді про те, як їм страшно, стає не по собі і хочеться кричати: чому, чому наші лікарі не роблять мінімуму, щоб допомогти їм. Ця недуга страшна тим, що вона до кінця не вивчена, що вилікувати її не можливо, і вона може прогресувати. Так, хворі, можна сказати, приречені на певний режим, який має на увазі постійну фізкультуру та масажі, але це не означає, що це погано. У таких пацієнтів з'являється надія, що недуга не прогресуватиме, що їм стане легше, що не турбуватиме їх або вплив її зменшиться, зникне страх. Увага, - ось що потрібне таким людям. Психологічна підтримка, розуміння того, що їм допоможуть і підкажуть і не залишать у біді.

До мене приходять по допомогу ті, хто націлений на подолання змін фізичного стану, який стався з ними і не бажають бути жертвою подальшого розвитку хвороби. Кожен із них, в індивідуальному порядку, проходить через терни до результатів. Хто не займався фізкультурою раніше, дуже важко. Адже звертаються люди віком за 60 років. Однак при кожній зустрічі пацієнти помічають маленькі, але відчутні зміни. Паркінсон - супроводжується тремором (тремтіння) в кінцівках. Він може вражати як пальці, так і переходити на руки, ноги, а потім все тіло та голова. І наше завдання – зупинити цей тремор на початкових стадіях. Декілька разів на тиждень занять лікувальною фізкультурою дозволяють повернутися до якісного життя. Всім бажаю міцного здоров'я !!!!