Войнова Світлана Юріївна. Фахівець ЛФК. Професійний масаж у м. Миколаїв.Про себе: педагог фізичної культури, психолог, масажист.

Освіта:

2011 року закінчила вінницький державний педагогічний університет ім. М. Коцюбинського, здобувши спеціальність педагогіка та методика середньої освіти фізична культура, кваліфікація вчителя фізичного виховання, керівник спортивних секцій шкільних та позашкільних навчальних закладів.

У 2009 році закінчила вінницький соціально-економічний інститут відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна», спеціальність – психолог.

Досвід:

Протягом шести років переймала досвід лікаря ЛФК вищої категорії, вчителя фізичної культури, кандидата медичних наук Ломиноги Сергія Івановича, працюючи під його керівництвом інструктором лікувальної фізкультури у медичному оздоровчому центрі м. Вінниці «Олімп».

Протягом 17 років практикую самостійну діяльність.

Є великий досвід у відновленні рухових функцій у людей, які перенесли інсульт.

Досвід роботи в Італії та Німеччині. Основи мови. Проживання в сім'ях, щоденне спостереження та заняття з пацієнтом.

Нині живу та працюю в м. Миколаєві.

Основні напрямки:

  • масаж спортивний, відновлювальний
  • реабілітація хворих, які перенесли інсульт: масаж, лікувальна фізкультура, відновлення рухових функцій…
  • порушення хребта: лікувальна фізкультура, масаж для хворих на сколіоз, післяопераційні хворі, зняття посттравматичного синдрому, міжхребцева грижа…
  • заняття з дітьми, з дцп: нормалізація рухливості в суглобах, амплітуди рухів та працездатності м'язів, подолання страху висоти, відновлення ручних маніпуляцій.
  • заняття з дітьми з фізичними порушеннями, інструктор ЛФК (лікувальна фізична культура).

Заняття проводжу як у себе (є приміщення - кімната обладнана для занять: є шведська стінка, підлогові мати, тренажери, профілактор Євмінова, обтяжувачі, реквізит для розвиваючих ігор та ін.). Можливий також виїзд на адресу до хворого.

Яна Олексіївна. Фахівець лфк у м. Миколаїв.Про себе: Інструктор з лікувальної фізкультури.

Фахівець з ЛФК

Досвід у відновленні рухових функцій у людей, що перенесли інсульт.

Реабілітація хворих, які перенесли інсульт: лікувальна фізкультура.

Заняття з дітьми з фізичними порушеннями, інструктор ЛФК (цілюща фізична культура).

Заняття проводжу як у себе (є приміщення - кімната обладнана для занять: є шведська стінка, підлогові мати, тренажери, профілактор Євмінова, обтяжувачі, реквізит для розвиваючих ігор та ін.). Можливий також виїзд на адресу до хворого.

Буду рада допомогти Вам та Вашим близьким.