Полина Чорик, 4 роки, м. Вінниця.

Поліна Чорик, 4 роки, м. Вінниця.

Не існує певного способу лікування, який здатний відновити ушкоджений мозок. Але, якщо працювати з дитиною постійно, то неушкоджена нервова система виконуватиме всі свої функції. ЛФК посідають чільне місце у лікуванні дітей із ДЦП. Поліна займалася у спортивно – оздоровчому центрі Олімп з 2-х років. Упродовж першого року вона займалася зі Світланою Юріївною індивідуально.

У роботі інструктора відчувалося особливе ставлення до наших діток, індивідуальний підхід, вміння зацікавити дитину та привернути до роботи, незважаючи на вік, характер та тяжкість ушкодження. Завжди підбиралася індивідуальна програма вправ, яка змінювалася від заняття до заняття: інструктор був невичерпний на пропозицію нових та нових видів вправ, які дитина сприймала як гру. В результаті, Поліна дорослішала на очах, у неї виробилося правильне розуміння необхідності та бажання працювати у спортзалі, витривалість, інтелектуальний підхід до виконання вправ. Крім того, заняття були наповнені позитивними емоціями і невичерпною позитивною енергетикою самого інструктора. Як каже Світлана Юріївна: «ДЦП не повинно зростати разом із дитиною», основне завдання дати можливість дитині повною мірою розвиватися фізично навіть за такого діагнозу. Що й удалося зробити.

Рідко зустрінеш людину, яка б вірила в успіх дитини більше, ніж батьки і все для цього робила, і заряджала на успіх самої дитини, щодня доводячи їй, що вона МОЖЕ більше!

Дякую Вам велике, і низький уклін!

Оля Кучерук, 7 лет, м. Вінниця.

Оля Кучерук, 7 років, м. Вінниця.Наша дитина хворіє на дитячий церебральний параліч (ДЦП). Дуже важливою частиною медичної реабілітації є індивідуальна лікувальна фізкультура. Ми довго шукали інструктора ЛФК – у Вінниці багато реабілітаційних центрів, але рівень інструкторів нас не влаштовував, бо ми об'їздили безліч реабілітаційних центрів Україною і нам є з чим порівнювати. Але все ж таки пошуки увінчалися успіхом і ми зустріли Світлану Юріївну. Вона не тільки професіонал своєї справи, яка має всі необхідні знання та навички, але чуйна та уважна людина! Уважна до дітей, свою справу знає та любить – це видно одразу, що не просто так, а з душею підходить до дитини. Завжди підкаже та покаже, пояснить якщо щось не зрозуміло. До того ж Світлана Юріївна чудовий психолог, що дуже важливо на заняттях ЛФК з дітьми з ураженням центральної нервової системи.

У нашої доньки дуже скоро з'явилися позитивні результати: зміцнилися м'язи, які раніше погано працювали, вона порівнювала сидіти, стояти самостійно на колінах, правильно вставати біля опори, чого раніше вона не робила. Крім того, Світлана Юріївна допомогла нашій Олі подолати страх перед висотою (діти із ДЦП часто багато чого бояться). Наша дочка дуже любить Світлану Юріївну як професіонала та як людину.

Велике Вам спасибі, Світлана Юріївна.

Тоня Карнаух, 9 лет, м. Миколаїв.

Тоня Карнаух, 9 років, м. Миколаїв.У наш час реабілітологів та інструкторів ЛФК дуже багато, але тих, хто працює з повною віддачею, зі знанням своєї справи та впевненістю дуже мало. Світлана Юріївна – іструктор ЛФК, з якою займається Тоня з 2013 року саме та людина, яка вкладає в дитину свої знання, вчить багатьом потрібним і правильним рухам, контролює саме правильні рухи, адже це важливо, коли дитина росте і у неї складається свій стереотип. На будь-яке питання може дати коректне і зрозуміле питання, підказати, в якому напрямку працювати і що потрібно робити вдома, щоб підтримувати досягнутий стан. Підібраний комплекс вправ саме під твою дитину, і її проблему дає хороші результати, які помічаємо не тільки ми, а й знайомі люди, які спостерігають, як росте Тоня і, що змінюється в її стані.

Заняття у Світлани Юріївни відбуваються плідно та якісно, ??якщо сьогодні дитина не в настрої робити силові вправи вона підбирає інший комплекс, наприклад розтяжки чи вправи на рівновагу, мотивуючи весь час дитини. Ми були багато де на лікуванні та реабілітації багато, що бачили та робили тобто. є з чим порівняти, і я як мама своєї донечки з діагнозом ДЦП можу сказати, що праця Світлани Юріївни гідна поваги і я дуже рада, що ми потрапили до неї на заняття.

Миколай, 50 лет, м. Вінниця.

Миколай, 50 лет, м. Вінниця.Геморагічний інсульт та ревматоїдний артрит.

Права сторона паралізована інсультом. Через підвищений тонус та артрит суглоби почали костеніти, м'язи атрофовані. Ліва сторона постраждала після артрозу і малорухливість проблема та ж із суглобами, м'язи частково атрофовані. Дуже тяжкий характер понад десяток лікарів масажистів не змогли працювати. Побоювання і не довіра до лікарів, не дозволяли розпочати реабілітацію.

Світлано, знайшла підхід та стала другом сім'ї!
Розроблено суглоби та м'язи.
Збільшено обсяг рухів рук та ніг.
З'явилося бажання займатися реабілітацією.

Дуже сумуємо! За чудовим фахівцем! Гарним психологом! Справжнім другом!

Миколаїв, Ви отримали чудового ФАХІВЦЯ!

Ярослав, 4 роки, м. Вінниця.

Ярослав, 4 роки, м. Вінниця.Зі Світланою Юріївною займалися в мед-оздоровчому центрі "Олімп" більше року. Заняттями були дуже задоволені. Усі заняття проходили у дружній обстановці. Дитина спілкувалася зі Світлою на рівних (до речі, Світлана - одне з його перших слів). Він розмовляв, сміявся і завдяки чому розслаблявся і намагався виконувати вправи якнайкраще. Ну як тут не намагатимешся, коли ще з порога Світлана Юріївна зустрічає з радісними оваціями та проводжає із призом у руках. Крім того, як мені здається, Світлана Юріївна відчуває кожну м'яз дитини і змушує її працювати правильно. Причому до кожної дитини свій індивідуальний підхід та комплекс вправ, що відповідає фізичному розвитку дитини.

Ми дуже вдячні Світлані Юріївні.

Смирна Ліза, 11 років, м. Миколаїв.

Смирна Ліза, 11 років, м. Миколаїв.Я свою дочку Лізу вожу до Світлани Юріївни вже понад рік. Я дуже задоволена. Світлана Юріївна добре знаходить спільну мову з дітьми. Моя Ліза на заняття ходить із великим задоволенням. Зараз у нас йде інтенсивне зростання та правильно підібрані вправи, розтяжки на певні групи м'язів не дають затягуванню таких. Світлана Юріївна професіонал своєї справи. І у нас добрі результати.

Шаблістий А.С. м. Миколаїв.

Шаблістий А.С. м. Миколаїв.Подяка

Хочу висловити подяку людині, за допомогою якої я почував себе все краще і краще. Завдяки Війновій Світлані Юріївні, яка протягом 6-ти місяців працювала зі мною, сумлінно та наполегливо, доводячи та підтверджуючи свою правоту в тому, що я маю працювати так, як цього вимагала вона від мене. Не можу не визнати, що мені заняття з нею давалися нелегко. Але її впевненість і переконаність у своїй роботі мене підтримувала і давала мені сили.

Я поступово почав вчитися ходити та розмовляти. Трохи більше місяця, я пролежав у лікарні з тяжкою формою інсульту. Додому виписано в такому стані, що я сам не міг стояти на ногах. Діагноз; ДЕ змішаного гінезу 3-го ступеня декомпенсації.

Ішемічний інсульт у басейні правої середньої мозкової артерії, виражений атиктичний синдром.

Велика сердечна подяка Войновій С. Ю., яку нам порадили наші знайомі, яким вона допомогла також поставити дитину на ноги з діагнозом ДЦП.

Зі щирою повагою.

Томашівська Тетяна, м. Бердичів.

Томашівська Тетяна, м. Бердичів.Більше року тому відчула біль у спині. Насилу вранці піднімалася з ліжка. Діти вмовили зробити МРТ хребта. Виявилося одразу три грижі. Крім цього, болі в колінах. Присяду і важко піднімаюсь. Дізналася, що у м. Миколаєві є добрий масажист Світлана Юріївна Воїнова. Подзвонила їй, розповіла про свою проблему. Світлана Юріївна запросила мене до себе. Пробула у неї тиждень. Пройшла курс масажу, займалася. Виїхала додому як нова копійка. Дала слово, що і далі займатимуся. Хочеться подякувати, Світлані Юріївні, за її чуйність, уважність і професіоналізм. Спасибі вам велике. З повагою Пухальська Тетяна.

Пухальська Катерина, 29 років, м. Київ.

Пухальська Катерина, 29 років, м. Київ.Знаю Світулю дуже давно, як класну подругу і просто відмінну людинку з незвичайними принципами по життю, які дозволяють їй бути собою, притягувати до себе тільки краще і відсівати погане, неправильне, пригнічує.

Цієї весни моїй мамі зробили МРТ, список і результати не порадували. Від операції однозначно відмовились. І Світлана запропонувала свою допомогу, підказавши, що елементарна лікувальна фізкультура та масажі допоможуть відновитись.

Організували поїздку.

І ось мама на масажному столі, а я на дошці Євмінова. Сталося так, що лікувати мене довелося. Я у свої 29 завжди вважала ідеальною та красивою свою спинку. Але Світлана Юріївна засмутила мене, сказавши, що в мене реальна проблема (лордоз), яка, можливо, зараз і не турбує, але згодом посилюватиметься.

Мало сказати, що у Світлани чудові руки. Це сильна особистість, яка знає, що вона говорить, і як можна виправити проблему. Позитивність, налаштованість на результат, щирість, співчуття... все в ній логічно і гармонійно!

Зараз я далеко від Світлани-інструктора) але кожного разу, займаючись фізкультурою, я чую її настанови - вище за коліна, опусти плечі)).

Мама почувається набагато краще, я стежу за собою ще уважніше. Дякую, люба від мене та мами!

Мірсаєтов Анатолій, 51 рік, м. Миколаїв.

Мірсаєтов Анатолій, 51 рік, м. Миколаїв.Хочу подякувати Воїнові Світлані Юріївні, за надану допомогу при реабілітації нашого батька, який переніс інсульт і забій головного мозку з крововиливом до стовбурових відділів у липні 2014 року. Місячне перебування у лікарні проходило не так гладко, довелося подолати багато труднощів, були розчарування та маленькі перемоги. Папа не міг упокоритися з тим, що він не може пересуватися сам, елементарним речам доводилося вчитися заново. Розмовну промову замінили жести, міміку обличчя було порушено. Можна було зневіритися, але лікар порадив після проходження медикаментозного курсу лікування, звернутися до лікарів-реабілітологів, так як дрібну моторику рук треба було відновлювати і заново вчитися ходити. З першої зустрічі, Світлана Юріївна, встановила акцент на довгу і кропітку роботу, з кожним днем ??результат татової праці ставав явнішим. Після 2, 5 місяців занять, тато захворів на бронхіт і заняття ЛФК довелося припинити, що спричинило ряд негативних явищ, які перешкоджали відновленню здоров'я в нормальне русло. Пройшли додатковий курс крапельниць, які не принесли явного покращення. На початку квітня заняття відновилися, тато почав свій шлях знову, крок за кроком. Воістину радістю стали перші самостійні кроки, за допомогою ходунків, виконуючи прості вправи частково відновилася дрібна моторика рук, тато сам застебнув сорочку, звичайно, це маленькі перемоги - це перші кроки на шляху до одужання, але їх треба пройти і пройти самому. Тому ми вдячні Світлані Юріївні за її досвід та оптимізм, за ту впевненість у собі та свої сили, які вона подарувала нашому татові.

Попов Павло, 5 років 6 міс., м. Миколаїв.

Попов Павло, 5 років 6 міс., м. Миколаїв.Зустріла свою подругу, яка повернулася до Миколаєва та дізналася, що вона займається лікувальною фізкультурою та масажами. Пройшла курс масажу шийного відділу. І вирішила показати свою дитину, бо мучила питання про лопатки, що випирали. Як виявилося у дитини сколіоз грудного відділу з опущенням правої лопатки. Ходили до цього на ай-кідо, як такого результату фізичного розвитку не помітила. Тому, вирішила спробувати ЛФК. Через місяць індивідуального триразового відвідування на тиждень дитина зміцніла фізично, почала вирівнюватися поставу, піднялися плечі і візуально помітила позитивну динаміку у виправленні сколіозу. Павло задоволений та із задоволенням відвідує тренування. Світлана підібрала для Павлика програму силових вправ, спрямованих на вирівнювання постави та зміцнення організму фізично. Також були додані дихальні вправи для профілактики простудних захворювань. Роботою Світлани задоволена, ходитимемо і надалі, і замислююся сама піти на лфк і так само привести себе в хорошу фізичну форму.

Дякую.

Некрасов Артем Олександрович, м. Миколаїв.

Некрасов Артем Олександрович, м. Миколаїв.З 18-річного віку виникли проблеми зі спиною. Після діагностичного обстеження поставили діагноз – міжхребцева грижа. Лікарські препарати усували болючі відчуття лише на невеликий проміжок часу. Звертався до багатьох спеціалістів, але належного результату не відчув. У Миколаєві робив повторне обстеження і лікар порекомендував мені звернутися до Світлани Юріївни. Після першого лікувального масажу та лікувальної фіз. культури з'явився стимул займатися далі і позбутися больових відчуттів. І найголовніше – після трьох місяців тривалих занять є результат, динаміка. У разі певних труднощів із виконанням вправ, Світлана Юріївна виконувала їх зі мною синхронно та добивалася запланованих результатів. Це людина, якій буквально з першого заняття починаєш довіряти. Так само відмінне знання психології, вміння в потрібний момент - мотивувати, допомогти придбати необхідний внутрішній настрій. Найголовніший показник – це відчутний прогрес, видимий результат, гарне самопочуття та бажання продовжувати вдосконалюватися.

Користуючись нагодою, хочу ще раз подякувати за виконану роботу.

Микола Кульгускін, м. Миколаїв.

Микола Кульгускін, м. Миколаїв.Перелом хребта, ураження спинного мозку. Займався зі Світланою Юріївною із 2014 року. Перше заняття давалися важко, маючи негативний досвід роботи з іншими реабелетологами, важко було довіритися. Під час занять враховувався моральний та фізичний стан. Мені дуже допомогли заняття, які дали великий поштовх у моєму одужанні. Дуже важливо було навчитися, правильно стояти, сидіти та виробляти крок. Сподіваюся надалі продовжити заняття зі Світланою Юріївною. Вчитимемося ходити.

Володимир Коринець, м. Вінниця.

Володимир Коринець, м. Вінниця.Ще в юності на тренуванні, перестарався і зірвав поперек. У молодому віці здавалося, залікую і все буде гаразд. То ні, це нагорода на все життя. Кілька років тому відвідував тренажерний зал і забув раз одягнути пояс, як поперек дався взнаки. У цей час мені порадили звернутися до Вінницького медично-оздоровчого центру "Олімп", де й познайомився із чудовою Світланою Юріївною, яка поставила мене на ноги. І розповіла, як правильно стежити за своїм фізичним здоров'ям, щодо спини: зарядка, гімнастика тощо. Плюс періодичні, профілактичні масажі, які я зараз намагаюся проходити раз на квартал, звичайно, хочеться і частіше.

Хочу подякувати Світлані Юріївні за любов до свого здоров'я, яка з'явилася після нашого з нею знайомства.

Родяка Вам величезна!

Оксана Воропай, 19 років. м. Миколаїв.

Оксана Воропай, 19 років. м. Миколаїв.2 роки тому у мене почалися проблеми із диханням. З кожним днем ??все гірше і гірше... я почала проходити обстеження, щоб з'ясувати, в чому проблема. У ході обстеження з'ясувалося, що у мене S-подібний сколіоз, третій-четвертий ступінь. Але жоден лікар не припускав, що це може спричинити проблеми з диханням. Лікарі не говорили нічого конкретного, можливо, це серце, а може й сезонна алергія... Прописували купу дорогих препаратів, але, на жаль, нічого не допомагало. Моментами, тільки, легшало. Я вже відчайдушно!

Моїм порятунком стало знайомство зі Світланою Юріївною, інструктором ЛФК і просто гарною людиною! Вона розробила для мене індивідуальний комплекс із вправами для дихання. Я займаюся у неї вже півроку, і результат не забарився. Вже в перші кілька тижнів я відчула, що мені стало легше дихати, покращало загальне самопочуття. Я збираюся продовжити заняття, щоб зберегти та покращити результат, прийти до повного одужання.

Велике Вам дякую, Світлано Юріївно!

Селіна Хьюберт, 1 рік 8 міс. м. Дортмунд (Німеччина).

Селіна Хьюберт, 1 рік 8 міс. м. Дортмунд (Німеччина).Так склалося, що я, сама родом із Миколаєва, вже понад сім років живу у Німеччині. Тут у нас із чоловіком народився син, а за кілька років донька, якій на рік було поставлено діагноз ДЦП (правосторонній геміпарез). Грім серед ясного неба! Земля пішла з-під ніг! Зібравши всі свої сили, ми з чоловіком почали метатись від лікаря до лікаря, від невропатолога до ортопеда, від масажиста до фізіотерапевта. І з кожним відвідуванням чергового фахівця, до нас приходило все більше і більше відчуття безвиході… Звичайно, ми працювали, відвідували масажі, регулярно займалися ЛФК, але ми не вірили, що це щось може змінити, і ніхто не намагався нас переконати в цьому.

Цього літа ми з родиною приїхали до Миколаєва у відпустку, і доля подарувала нам чудову зустріч зі Світланою Юріївною. Протягом двох тижнів вона займалася з нашою донькою, вкладала в неї всю свою душу, ділилася своїми вміннями. Це перший фахівець, який працював не лише з нею, а й із нами. Вона дала нам зрозуміти, що все в наших руках, що диво можливо, треба тільки до нього прагнути!

Світлана Юріївна - чудовий психолог, чудовий інструктор і масажист, але найголовніше - приголомшлива людина, яка працює з дітьми так, ніби це її діти, а діти це відчувають і роблять більше успіхів, ніж вони могли б зробити з яким. або іншим педагогом.

Нам дуже шкода, що у нас немає можливості займатися зі Світланою Юріївною регулярно, але ми точно знаємо, що тепер це наш основний наставник, наш найкращий друг, до якого ми приїжджатимемо якнайчастіше!

Юлія Малинко-Штойко, 24 роки.

Юлія Малинко-Штойко, 24 роки.Дуже вдячна вінницькому медично-оздоровчому центу "Олімп", а особливо фахівцю Світлані, її золоті руки творять дива. Я проходила курс масажу коли була вагітною, відомо що коли росте животик, то починає хворіти спина, я не знала, що дівчатам у положенні можна робити масаж, а виявляється навіть потрібно! Після закінчення курсу масажу та лікувальної фізкультури я вже забула що таке тяжкість та біль у спині та попереку, і не відчувала жодних дискомфортних відчуттів до кінця вагітності. Величезне спасибі. Всім рекомендую. Ви найкращі !!!

Кузьмін Ігор 16 років.

Кузьмін Ігор 16 років.Діагноз: Деформація грудної клітки І-ІІст. Порушення постави.

Займався зі Світланою Юріївною майже 6 місяців. Помітна візуально-позитивна динаміка. Частково скоригована будова грудної клітки. Визначився природний рельєф м'язів. Заняття продовжуватимемо. Найголовніше, що завдяки Світлані Юріївні виникла мотивація. Величезне спасибі за вашу працю та любов до того, що Ви робите.

Катерина Кузьменко, 21 рік, м. Миколаїв.

Катерина Кузьменко, 21 рік, м. Миколаїв.На 1 курсі я страждала болями в спині, особливо в ділянці нирок. Виникав цей біль після тривалого навантаження на спину, фізичних вправ. Після пошуків масажиста мені порадили Світлану Юріївну як хорошого та якісного масажиста та інструктора ЛФК. Пройшовши курс масажу в неї, значно покращився мій стан, біль пішов, став почуватися легше і комфортніше у своєму тілі. Світлана Юріївна нагадувала, що треба дбати про здоров'я своєї спинки, розповіла, як це робити, рекомендувала давати їй відпочити. Навчила кільком вправам для розвантаження хребта в домашніх умовах і нагадала про повторне проходження курсу масажу надалі. Спасибі Світлані Юріївні, що навчила вчасно звертатися за допомогою та піклуватися про своє здоров'я)

Скакун Дмитро, 44 роки, м. Миколаїв.

Скакун Дмитро, 44 роки, м. Миколаїв.Останні 3 роки мучать часті головні болі. До лікарів не звертався, бо вважав, що це реакція на погоду та магнітні бурі, та й не люблю по лікарях ходити. Ніколи не робив масажів і не знав, що вони взагалі можуть допомогти. Випадково зустрів друга, котрий порекомендував свою подругу масажиста. Сказав, що є просто масажисти, а вона добрий масажист. Умовив спробувати. Що я й зробив. Після кожного 10-денного курсу оживав і забував про біль. До цього дня з частотою чотири місяці проходжу масаж. Якщо головні з'являються раніше, не зволікаю і записуюсь до Світлани. Вдячний своєму другові, а Світлані за її руки. А ще зрозумів, наскільки це корисно та добре для організму. На даний момент і в майбутньому продовжуватиму працювати зі Світланою. І всім рекомендую не зволікати з проблемами хребта. Всім бажаю, щоб у них з'явився хороший масажист, зі знанням справи.

Стадник Наталія, 44 роки, м. Миколаїв.

Стадник Наталія, 44 роки, м. Миколаїв.Здравствуйте. Хочу поделиться своими впечатлениями от занятий со Светланой Юрьевной.

Мені 45 років. У мене вже багато років сидяча робота, і, як наслідок, проблеми зі спиною, а точніше з хребтом, куди я тільки не зверталася, і де тільки не проходила всілякі процедури терапії та масаж у тому числі. Все це давало лише тимчасове полегшення. І тут одна знайома порекомендувала мені Світлану як спеціаліста з масажу у Миколаєві. Незважаючи на зайнятість (Світлана більшу частину часу приділяє заняттям з дітьми, як тренер ЛФК) був узгоджений та складений графік масажу для мене. Не скажу, що сталося диво, але після перших кількох занять ЛФК та ??масажу, я відчула себе набагато легше. Вправи та рекомендації, які давала Світлана Юріївна, давали вражаючий ефект. Зараз я почуваюся років на 10 молодше, забула, що таке болі в спині, і ще, як додатковий бонус, скинула зайвих 8 кг. Дякую, Вам величезне, Світлано! Я щиро бажаю Вам здоров'я, терпіння та сил для такої важкої та потрібної роботи.

Кондрицький Юрій Анатолійович, 64 роки, м. Миколаїв.

Кондрицький Юрій Анатолійович, 64 роки, м. Миколаїв.02.01.2015 року стався інсульт. Діагноз: Ішемічний інсульт з онімінням лівої руки та ноги. Прокинувся з розумінням того, що рука і нога заніміли і дикий головний біль. Викликали швидку. Діагноз підтвердився, та ще й не перший, а другий інсульт. Перший переніс на ногах. Пам'ятаю тільки, що кілька років тому був сильний головний біль, і піднявся тиск, і я намагався лежати, але не розумів і не знав, що це міг бути інсульт. І ось тут мій товариш по службі, у якого дружина після інсульту, порадив звернутися до Війнової Світочки. І почалися наші трудодні з масажами та розробками руки та кисті (оскільки тягло безіменний палець, руку та правий бік спини). Лікувальна фізкультура щодня по кілька годин із перервами. Ми вийшли на фінішну пряму за 3 місяці. Після домашньої реабілітації я почав приходити до Світочки на заняття лікувальної фізкультури. Дошка Євмінова з кожним днем ??надавала сил та впевненості, а спеціально підібрані вправи зміцнювали мій організм, який досі не знав фізичних навантажень. Тиск приходив у норму відразу ж після лікувальної фізкультури і досі залишається стабільним. І так рік занять. Зараз лише підтягує на погоду безіменний палець, який створює дискомфорт. Але намагаюся через день, коли двічі на тиждень робити лікувальну фізкультуру, т.к. розумію, що тримаю в нормі тиск і не даю стягувати м'язи, які тягне після інсульту. Бажаю всім здоров'я та своєчасно розпочинати реабілітацію, як запоруку успішного відновлення. Дякую, Свєточку, за її розуміння і працю, яку вона вкладає в кожну людину.

Криницький Кирило, 1 рік 4 місяці, м. Миколаїв.

Криницький Кирило, 1 рік 4 місяці, м. Миколаїв.Ходімо до Світлани Юріївни вже 4 місяці. У мого сина є затримка фізичного розвитку. Займаємось лікувальною фізкультурою + пройшли курс масажу, дуже задоволені результатом. Після курсу масажів дитина стала активніше перевертатися, повзати, стала впевненіше сидіти і тримати голову. Світлана Юріївна дуже уважно та старанно виконує свою роботу. Показує як самостійно займатися з дитиною вдома, які вправи виконувати щодня, щоб не зупинятися на досягнутому. Світлана Юріївна професіонал своєї справи та чудова людина, яка вірить у нашу дитину. Велике дякую за вашу працю.

Віктор Курганов, 33 роки, м. Миколаїв.

Віктор Курганов, 33 роки, м. Миколаїв.Діагноз: переломо-вивих 4 шийного хребця, перелом лівого поперечного відростка 5 шийного хребця, забій спинного мозку, внаслідок порушення функцій тазових органів.

Травму отримав у червні 2015 року. Для відновлення мені було рекомендовано заняття лікувальною фізкультурою та відновлювальний масаж.

У нашому місті для лежачих, повністю паралізованих хворих (яким я був на той момент) практично неможливо знайти хорошого фахівця. Завдяки щасливому випадку Світлану Юріївну нам порадили як масажиста-реабілітолога, який живе і практикує в Миколаєві.

Займаюся зі Світланою вже рік. За цей час, долаючи біль, занепад сил у мене добрий результат. Йде позитивна динаміка. Окремо хочу подякувати Світлані за те, що наші заняття ЛФК завжди різноманітні та спрямовані на всі групи м'язів мого тіла. З лежачого положення я перейшов у сидяче, зміцніли м'язи шиї, рук, спини та ніг. Я вдячний за моральну підтримку та віру в мене, а також за слушні поради не лише для мене, а й для моїх близьких. Сподіваюся продовжувати займатися зі Світланою Юріївною.

Приймак Дарія, 25 роки, місто Миколаїв

Приймак Дарія, 25 роки, місто МиколаївЗнаю Світлану Юріївну вже близько 3 років. Вона справді професіонал у своїй справі і просто мега-позитивна людина.

Я з дитинства мала проблеми зі спиною – сколіоз ІІ ступеня, але знаючи про свою проблему, не особливо звертала на неї увагу. Але в останні роки наслідки сколіозу почали давати про себе знати і дуже яскраво виявлятися - болі в куприку при тривалому сидінні, а також біль у попереку, що ниє, навіть при незначних фізичних навантаженнях. Коли біль став зовсім нестерпним, я вирішила, що треба починати лікувати свій хребет. Мої знайомі порадили мені хорошого реабілітолога та масажиста. Так я й познайомилася зі Світланою Юріївною.

Подивившись на мене вперше, Світлана Юріївна одразу ж розповіла про всі мої проблеми та склала для мене індивідуальний комплекс масажу та лікувальної фізичної культури. Пройшовши 10-ти денний курс масажу, я відразу ж відчула себе значно краще. Завдяки масажу ми змогли знизити тонус напружених м'язів та зняти больовий синдром. Крім того, значно покращало загальне самопочуття. Але оскільки масаж є більш ефективним у комплексі з ЛФК, Світлана Юріївна показала мені вправи, які сприяють зміцненню м'язів спини та преса, а також формуванню м'язового корсету, без якого пряма спина та гарна постава є неможливими. Завдяки комплексу масажу з ЛФК, біль у спині практично зник, а викривлений хребет почав потроху вирівнюватися. Звичайно, до повного одужання мені ще дуже далеко, але за допомогою Світлани Юріївни (я на 100% у цьому впевнена) ми досягнемо того, що моя спина знову стане рівною і красивою:)

Максим Крилов, 4 роки, місто Миколаїв.

Максим Крилов, 4 роки, місто Миколаїв.Дуже хочеться залишити вдячний відгук про роботу професійного реабілітолога Військової Світлана Юріївни!

У 3 роки моєму синові Максиму після довгих діагностичних обстежень поставили діагноз геміфасціальна гіпотрофія (укорочення правої руки та ноги).

Приписом для профілактики даного захворювання є: масаж лфк та плавання.

У Максима дуже непростий характер і змусити його щось зробити практично неможливо. Ми намагалися проходити курс реабілітації у багатьох фахівців, але, як правило, не дуже вдало. Порившись в інтернеті і почитавши відгуки, вирішили спробувати позайматися зі Світланою Юріївною. Для мене, як для мами, дуже важливим був крім професіоналізму ще й психологічний підхід до дитини. На мою величезну радість, з цього моменту у нас з'явився особистий тренер, масажист, психолог і наставник в одній особі! Світлана Юріївна не тільки знаходить індивідуальний підхід до дітей, а й проводить заняття так, що дитина йде з питанням, коли наступного разу приходити.

Тренування завжди проводяться різноманітно, приділяючи увагу кожній проблемній зоні. Також вона дає рекомендації щодо самостійних занять будинку і звертає увагу на недоробки, що з'являються.

Всі вправи проводяться з використанням різноманітного спортінвентарю: гантелі, обтяжувачі, скакалки, розтяжки, м'ячі, турніки, шведська стінка, кільця, дошка Євмінова, велосипед, стоунтерапія, дартц, кубики... і це далеко не весь список.

>

Професійно підібрані курси масажу та ЛФК допомогли Максиму зміцніти, фізично підтягтися, простимулювати зростання ноги, значно покращилася моторика руки, з'явився рельєф м'язів спини.

Кожен тренування мій син чекає з нетерпінням!

Велике спасибі Світлані Юріївні за професіоналізм, завзятість, уважність, чуйність та любов до дітей!!!

Дуже сподіваємося на тривалу спільну роботу!

Влад Забродін, 17 років, м. Миколаїв.

Влад Забродін, 17 років, м. Миколаїв.З проблемою сколіозу, усунення тазового відділу, плоскостопості, зіткнулися з раннього дитинства мого сина. Масаж і ЛФК, увійшли в систему нашого життя. Ми відвідували центр реабілітації спортсменів на Декабристів. З п'яти років до часу, коли настав вік підлітка. Зіткнулася з проблемою не бажання сина відвідувати заняття лфк. На жодні вмовляння дитина не йшла. Вибирав спортзал, але розуміючи, що це не вихід, я шукала правильне рішення. І ось Світлана, у нашому місті знову і займається реабілітацією людей, дітей з більш складними питаннями. Світлана, моя подруга юнацтва. Знайомство наше відбулося у лікарняних палатах і наші дружні стосунки ми завжди підтримували. Вона знайшла підхід до мого сина і запропонувала спробувати індивідуальні заняття ЛФК плюс Масаж. Мотивуючи його, гарним зовнішнім виглядом його м'язів та тіла.

Світла дуже глибока і цікава людина і спілкування з нею було йому цікавим. Результат комплексних занять не забарився, Світлана дуже вимоглива і працює на результат. Трицепси, біцепси, постава... він чекав на кожне наступне тренування і зустріч зі Світлою. Але, про найголовніше. Пройшли головний біль, біль у спині, покращилася працездатність.

Я дуже вдячна Свєточко тобі, що ти знайшла підхід до мого сина. Адже у 17-річному віці, у них свої проблеми, не завжди розуміють, здоров'я насамперед. І робота над собою лише приведе до потрібного результату.

Миколаєва Анастасія, 32 роки, м. Дніпро

Миколаєва Анастасія, 32 роки, м. Дніпро.У мене ніколи не було жодних проблем зі спиною. Більше того, я завжди пишалася своєю гарною поставою та рівною спиною! Тому навіть уявити собі не могла, що колись зіткнуся з такою проблемою, як біль у спині, який виник у мене під час вагітності. На ранніх рядках вагітності жодних болючих відчуттів не спостерігалося. Але, починаючи з 5-го місяця, у мене почали виникати неприємні і досить гострі болі в районі попереку і трохи нижче за лопати. Біль посилювався при тривалій ходьбі і іноді ставав просто нестерпним.

Так вийшло, що на Новорічні свята ми приїхали в гості до рідних до Миколаєва та сестра, знаючи про мої проблеми зі спиною, порадила мені звернутися до хорошого фізичного реабілітолога та масажиста – Воїнової Світлани Юріївни. Оглянувши мою спину, Світлана Юріївна визначила, що з лівого боку під лопаткою у мене була невралгія, внаслідок чого виникав гострий біль, поширюючись і на інші частини спини. Тому я відразу погодилася на проходження курсу масажу для вагітних. На мій великий подив вже після 1-го сеансу масажу болі в спині стали менш вираженими. Крім того, значно покращало загальне самопочуття, з'явилося відчуття легкості. До кінця курсу масажу для вагітних, я зовсім забула про те, що таке біль у спині і не згадую про це досі. Зараз, моєму малюку, вже місяць і якби ми жили в Миколаєві, то я обов'язково відвела б сина на масаж до Світлани Юріївни, яка також робить масажі для немовлят.

Про Світлану Юріївну можу сказати лише одне – вона справді майстер своєї справи, яка не просто виконує свою роботу, а живе цим. Вона щиро радіє кожному маленькому здобутку всіх своїх пацієнтів. Без перебільшення можу сказати, що Світлана Юріївна просто врятувала мене, після її масажів я змогла не те що нормально ходити, я просто літала. на належному рівні.

Миколаєва Анастасія

Петренко Анатолій Павлович, перший інсульт геморагічний, другий – ішемічнийПро Світлану Юріївну дізналася суто випадково, але не випадкові випадковості. Фахівець з великої літери у своїй справі! Тата після другого інсульту поставила на ноги! Якби не Світлана, то 100 відсотків ще б лежав. Тому що лікарі махнули вже на тата рукою, мовляв, вік уже (79 років), ходити не буде, запасайтеся памперсами! Після роботи зі Світланою тато ходить! До чого сам! До чого без палиці! Так, було тяжко. Але без неї він реально лежав би досі. Ще величезний плюс її роботи - вона чудовий психолог! Вміє правильно сказати, підтримати одужуючого. А для хворих це дуже важливо. Повірити в себе, у одужання! Я дуже рада, що познайомилася з такою Світлою людиною Світланою Юріївною! Здоров'я Вам та всіх благ!

Саша, 5 років, м. Люнен, Німеччина

Саша, 5 років, ДЦПВсім добрий день, хотілося тут висловити свою подяку чудовому реабілітологу Світлані Юріївні. Наш син народився на початку сьомого місяця вагітності, ближче до двох років поставили діагноз ДЦП, ходити не міг зовсім. Ментально абсолютно здоровий хлопчик, м'язовий підвищений тонус, тримати рівновагу не міг. Ми живемо в Німеччині, тут швиденько забезпечили потрібними приладами, до двох років прописали інвалідний візок, начебто турботу висловили. Але тільки ось занять ЛФК практично не було, 30-45 хв. на тиждень більше не належить. Масажі в Німеччині не вважаються лікувальними процедурами (прописують дуже рідко), тому дитячих масажистів просто не знайти. Шукали по всій окрузі, не знайшли. Що робити з такою дитиною нам не говорили, сідайте в коляску і чекайте, коли сам піде. І випадок звів нас зі Світланою Юріївною. То був шок! За ТРИ! дня навчила трирічну дитину повзати! Ніхто з тутешніх терапевтів не міг у це повірити. А далі трудомісткі заняття, ЛФК, масаж, робота з батьками. Підхід до дитини було знайдено миттєво, індивідуально, з душею та з гумором. За два роки нашого знайомства та періодичних занять ("інтенсивка" 3-4 рази на рік) наш син ходить вільно за одну руку, а за три місяці до свого 5-річчя міг уже робити до 50-60 кроків сам! Ми щасливі, що життя звело нас з таким прекрасним реабілітологом, поради та настоятельства якої просто необхідні для подальшого лікування та знаємо, що не за горами той день коли наш син сам побіжить без будь-якої допомоги ззовні. І це завдяки лише Світлані Юріївні!

Дякую Вам ще раз величезний!

Ольга Борисівна, 65 років, м. Миколаїв

Ольга Борисівна, 65 років, м. МиколаївЯ дуже вірю в силу масажу, він допомагає впоратися з існуючими недугами, запобігає появі нових. Мені 65 років, проблеми з хребтом, остеохондроз. Я побувала у багатьох масажистів, сама закінчила курси масажу, я можу відрізнити хороший якісний від халтури. Шлях до якісного масажу Світлани був довгим. І, слава Богу, я знайшла його. Точніше її - Світлану Юріївну. Як до вікової пацієнтки вона виявляє увагу, задовольняє всі мої прохання та побажання, сумлінно опрацьовує всі відділи хребта, показує вправи, не скуплячись ділиться своїм досвідом. Я дуже задоволена!

Деніс Гюлтекін, 14 років, м. Миколаїв

Деніс Гюлтекін, 14 роківРеабілітуємо сина зі Світланою Юріївною вже 10 років Наш діагноз ДЦП. Заняття відбуваються у цікавій формі, завжди йде на урок із задоволенням. Результати реабілітації є. Загалом, грамотний спеціаліст. Відвідуємо заняття курс (10 днів масаж + лфк), потім масаж підтримує 1 раз на тиждень, 3 рази на тиждень тренування (лфк).

Ангеліна Олійникова, 12 років, м. Миколаїв

Ангеліна Олійникова, 12 роківПривіт Ми займаємося у Свєти вже більш ніж 2 роки, тренер з лфк вона супер, Ангелині моєї дочки подобається вона: дуже уважна, вимоглива. Курс масажу ми робимо 2 рази на рік, тому що у дочки сколіоз 2 ступеня. Я рада, що знайшла такого тренера!

Артем Горбулін, 7 років, м. Миколаїв

Артем Горбулін, 7 років, м. Миколаїв, ДЦПМи дізналися у 3 роки, що у нашої дитини ДЦП (геміпарез правосторонній), ми бігали лікарями, намагалися лікувати, але ніхто нам не міг дати конкретного лікування, просто говорили, що краще вже не буде, треба лікування, масажі та фізкультура, а скільки та як не говорили. До Світлани Юріївни ми потрапили випадково, саме карантин був і всі центри та лікарні були закриті, я почала шукати до кого можна потрапити на масаж. І мені порадили Світлану Юріївну, я їй дуже вдячна, вона нас одразу взяла, вона розповіла, що можна виправити, покращити стан наш, розповіла, як має проходити наше лікування, скільки має бути занять. Це перша людина, яка нарешті нам розклала все по поличках і пояснила, що і як робити. Вона ще підказала, що молодшій треба робити, щоб була здорова спинка і постава). Темка із задоволенням почав ходити до Світлани Юріївни, займається з легкістю, вони грають, дитина виходить щаслива. Світлана Юріївна знаходить підхід до дитини, а в нас – Тема з нелегким характером). Зараз ми ходимо кілька разів на тиждень і у дитини перестали крутити ноги, вона почала менше ходити на шкарпетках, я дуже вдячна Світлані Юріївні, за те, що допомагає таким малюкам).

Рома Демків, 1,3 роки, м. Миколаїв

Рома Демків, 1,3 роки, м. МиколаївУ мого сина дуже рідкісне захворювання. На жаль, без підтримки певних фахівців розраховувати можна мало на що... У довгих пошуках хорошого реабілітолога ми знайшли людину своєї справи. Світлана Юріївна по-максимуму викладається на заняттях зі своїми дітлахами. Результат був після 1-го курсу лікувальної фізкультури. За що ми дуже вдячні.

Буцик Світлана, 38 років та Маргарита, 2 роки, м. Миколаїв

Буцик Світлана, 38 років та Маргарита – ЛФК.Зі Світланою Юріївною познайомилися 2 роки тому, дізналася про неї через знайомих. На той момент нашої дочки було 5 місяців, і вона зовсім не робила спроб перевернутися і не хотіла лежати на животику. Світлана Юріївна відгукнулася одразу та запропонувала прийти на знайомство та огляд. Ми пройшли курс зміцнюючого масажу і наша крихта перекинулася і буквально за кілька тижнів поповзла. Наступна наша зустріч була навесні, але пацієнткою вже була я, почалися болі в шийно-комірцевій зоні і з'явився дуже гарний горбик, пройшла курс масажу на цю зону і біль пройшов, а горбик практично зник. Але цього року зустрілися знову, у мене почала хворіти поперек і я пішла на заняття ЛФК до Світлани Юріївни, було важко і складно, але, пройшовши курс занять, я забула про біль у попереку, а ще приємним бонусом стало -7 кг на терезах і рівна постава. Приходячи на заняття з ЛФК, отримуєш ще й консультацію психолога)). Рекомендую всім своїм знайомим Світлану Юріївну та знаю, що за потреби повернуся до неї. Дякую за Вашу працю.

Юлія Панченко, 29 років, м. Миколаїв

Юлія Панченко, 29 років, м. МиколаївДобридень! До Світлани Юріївни ходжу на тренування з липня місяця цього року і вже дуже задоволена результатами! У мене після пологів стала хворіти спина настільки, що одного дня після чергової прогулянки з коляскою не змогла розігнутися, а потім взагалі злягла і не могла поворухнутися. На МРТ показало протрузії, а в поперековому відділі грижу до 9,2 мм. Будь-які тренування були протипоказані, окрім ЛФК, дошки Євмінова, фізіотерапії. Тоді на ноги буквально поставили медикаментозно і за допомогою фізіотерапії. Але через 4 роки практично байдикування, коли постійний ниючий біль у попереку вже увійшов у звичку, друзі порекомендували Світлану Юріївну. І ось за короткий період часу біль у спині перестав турбувати. Світлана Юріївна, окрім моєї головної проблеми, як я думала на той момент, сакцентувала мою увагу на розвиток скаліозу. Над чим ми також активно працюємо. Більше того, до С. Ю. наводжу і свою 5-річну дитину з плоскостопістю. Доньці дуже подобається і підхід С.Ю., і сама програма, тому із задоволенням виконує усі вправи.

Аліна, 11 років, м. Миколаїв

Аліна, 11 років, м. МиколаївПро Світлану Юріївну дізналися від дільничного педіатра. З віком у дочки виникли проблеми з поставою та ходою. Три роки художньої гімнастики лише посилили ситуацію. Минулої зими пройшли всі необхідні обстеження у ортопеда, хірурга, зробили знімки. Вердикт був не дуже приємний. Сколіоз другого ступеня, перекіс тазу, плоскостопість та цілий ряд подібних порушень. Було призначено корсет Шено та ортопедичні устілки. Але найголовнішим завданням було знайти гарний кабінет ЛФК. Лікувальна фізкультура - найбільш суттєвий елемент серед лікарських призначень, і хороший, обладнаний кабінет з кваліфікованим фахівцем з ЛФК зустрічається не часто. Його пошук проблема не з легких. Шукали довго. Читали відгуки, питали у знайомих. За порадою педіатра потрапили саме до Світлани Юріївни. Займаємось у її кабінеті з минулої зими. Результат був помітний вже за кілька тижнів триразового відвідування ЛФК. Далі ми підключили масаж. Через три місяці вже зорово зник кіфоз, різниця у стегнах значно зменшилася.

Продовжуємо відвідувати ЛФК та ??масаж у тій самій кількості.

Яна Шамоніна, 17 років, м. Миколаїв

Яна Шамоніна, 17 років, м. МиколаївДобрий день. Ми пішли до хірурга та ортопеда у 12 років, мені поставили сколіоз 3-ступеня, прописали корсет та дихальну гімнастику. Корсет ми все-таки зробили, але після 12 дня носіння почала відчувати утруднення дихання. Вирішили звернутися до інших спеціалістів. Моя мама зайнялася пошуком фахівця з масажу та ЛФК. У результаті знайшла Світлану Юріївну через сайт і ми пішли на консультацію. Після консультації відразу стало зрозуміло, що на мене чекає довга робота і ми розпочали лікувальну фізкультуру наступного дня. На лфк я ходила три рази на тиждень, заняття тривали два роки. У мене почалося інтенсивне зростання, через що ми мали великі «каруселі» - після «витягування» у зріст мене скручували. Після двох років я вирішила спробувати щось інше: фітнес, лфк в «Гранд» (займалася у Куркуріної, яка не компетентна в сколіозах), спортивний зал та медичний центр «Медері». Нічого з перерахованого не давало бажаного результату. Через три роки почала помічати, що виглядаю гірше і мій хребет кудись їде. Вирішила повернутися в знайоме місце, де завжди допоможуть, та й вік додавав розуміння проблеми. Відновила заняття лікувальною фізкультурою. Результат побачила майже відразу, полегшення в спині, пішла біль і почала з'являтися пряма постава. Проводжу масажі і займаюся лфк на регулярній основі. Спасибі величезне Світлані Юріївні! Тепер я знаю, хто мені завжди допоможе.

Оксана Воропай, 25 років, м. Миколаїв

Оксана Воропай, 25 років, м. МиколаївЗі Світланою Юріївною я знайома вже протягом багатьох років. Займалася ЛФК, періодично кидаючи тренування в надії знайти щось ефективніше та модніше. Але кожна нова спроба закінчувалася лише посиленням моїх проблем (сколіоз). Результат тривалої перерви змусив мене знову повернутися до тренувань зі Світланою Юріївною, бо лише грамотний підхід до питань здоров'я приносить плоди.

Вже 5 місяців я регулярно відвідую заняття і відчуваю, що мені все байдуже! Але навіть на цьому етапі не збираюся кидати, досвідом навчена.

Світлана Юріївна не просто приголомшливий тренер, професіонал у галузі лікувальної фізкультури, а й чудова людина. Вона надихає своєю завзятістю і не байдужістю, такими якостями наділені далеко не всі професіонали в цій сфері. Тренування проходять легко та продуктивно!

Оля, 3,5 роки, Вінницька обл.

Оля, 3,5 роки. Лікувальний масаж.Маю дівчинку, їй зараз 3.5 року. У неї захворювання Дай складної форми та був рекомендований лікувальний масаж. Ми живемо у Вінницькій області.

Два роки тому випадково дізналася, що в Миколаєві є фахівець, який займається з такими дітками. Зателефонували, домовилися і ми поїхали.

Вперше дуже переживала. З перших занять у Світлани Юріївни я побачила, що моя дитина багато може, я навіть не чекала. Кожен наступний візит радував нас маленькими кроками вперед. Незабаром хвилювання минуло, я побачила, що наш новий наставник дуже відповідально ставиться до занять, особливо з дітьми. Мені здається, що коли вона займається з моєю Олею, вони як одне ціле. Є повне розуміння і почуття, що моя дитина може, і на що здатна. Щодня підбирається новий комплекс вправ з огляду на попередні досягнення та самопочуття Олечки.

Весь час після курсу масажу та опрацювання суглобів, ми приїжджали додому з новими маленькими перемогами. Дещо засмучує те, що ми живемо далеко. Багато часу та сил забирає дорога. Але це незрівнянно з нашою радістю та досягнутими успіхами. І дуже шкода, що в нашій країні вкрай мало фахівців із лікувальної фізкультури, яким не байдужа доля наших дітей.

Я дуже вдячна долі, що в нашому з донечкою життя зустрівся такий чудовий чоловічок, такий грамотний фахівець. Дай Бог їй та її рідним здоров'я на багато років.

Усім рекомендую Світлану Юріївну як чудового фахівця з лфк, масажу, освіченої, чуйної, порядної людини та майстра своєї справи.

Селіна, 8 років, Німеччина.

Селіна, 8 років. Лікувальна фізкультура.Хотіла б поділитись нашою історією про співпрацю зі Світланою Юріївною. Звернулися до неї по допомогу близько 7 років тому, коли нашій доньці поставили в Німеччині, де ми проживаємо, діагноз ДЦП і порадили з цим просто змиритися та жити. Як зараз пам'ятаю її слова, коли ми до неї потрапили, - «Будете багато працювати і слухати мене, ваша дівчинка бігатиме, ніхто і не помітить її діагнозу!» Як? Тоді це здавалося неможливим! Але ми довірилися їй і почали працювати, часто приїжджали до Миколаєва, регулярно проходили інтенсивний курс масажів та ЛФК. Через кілька років Світлана Юріївна стала вже не просто нашим реабілітологом, вона стала членом нашої родини, прилітала також до Німеччини займатися з нашою дитиною, вмовила нас зробити підсічки (ми довго на них не наважувалися, але зараз бачимо, що це було необхідно для покращення стану нашої дочки). І ось підсумок: наша дочка пішла в перший клас у звичайну школу, навчається та грає у дворі зі звичайними дітьми, і ніхто, НІХТО не помічає, що вона особлива, що в неї в картці стоїть такий серйозний діагноз. Так, звичайно, іноді вона тягне ногу, коли втомлюється, іноді похрамує, але результат, який ми отримали після багаторічної роботи зі Світланою Юріївною, неймовірний, за що ми їй дуже вдячні.

Миколаєве, як вам пощастило з таким фахівцем!